نهال گردو خوشه ای اسراییلی

نهال گردو خوشه ای اسراییلی نهالستان آرمان نهال


نهال گردو خوشه ای اسراییلی

نهال گردو خوشه ای اسراییلی/امروزه با توجه به اوضاع اقتصادی نا مناسب ، خرید نهال پر سود و با کیفیتی که بتواند برای کشاورز و باغدار سود زیادی در سال های ابتدایی به همراه داشته باشد بسیار حائز اهمیت است .

از همین جهت در ابتدا می بایست توجه ویژه ای به ارتفاع محل کاشت و منطقه ی آب و هوایی خود داشته باشید و سپس اقدام به خرید نهال کنید تا بتوانید خرید نهالی کاملا سازگار با منطقه ی جغرافیایی خود را انجام داده باشید

گردو خوشه ای تخم مرغی

مشخصات نهال

گردو خوشه ای اسراییلی

_

نهال گردو خوشه ای اسراییلی –  یکی از دیگر از محصولات  نهالستان آرمان نهال  گردوی خوشه ای اسراییلی میباشد

نهالستان آرمان نهال با تولید سالانه انواع مختلف نهال گردوی مرغوب و سالم یکی از مراکز پیشرو و مهم در تامین نهال گردوی درخواستی کشاورزان نقاط مختلف کشور میباشد.در زیر به گوشه ای از مشخصات نهال گردوی خوشه ای می پردازیم

مشخصات نهال

زادگاه و خاستگاه انواع گردوی خوشه ای کشور ایران می باشد. گردو گیاه بومی ایران بوده و از ایران به آسیا و آمریکا و … برده شده است.

نهال گردو خوشه ای اسراییلی از نوع رقم هایی است که دیرگل بوده و برای مناطقی که سرمای نیمه زیاد دارند توصیه می گردد.گردو خوشه ای از نظر درشتی و مقدار بار حائز اهمیت است.

بیشتر ارقام خوشه ای دارای گردو هایی ریز و متوسط هستند اما گردو خوشه ای تخم مرغی دارای گردوهایی درشت میباشد.

تعداد میوه های این رقم در هر خوشه گردو معمولا بین پنج تا هفت عدد میباشد و گاها به ده عدد هم رسیده است .

درختان این رقم از نظر اندام متوسط، با شاخ و بال گسترده، تنه کوتاه، از نظر باردهی نسبتا پر بار و زود بارده می باشند.

این رقم بسته به زمان کاشت و شرایط اقلیمی، در سال اول و یا دوم پس از کاشت به بار می نشیند.

گردو های این رقم بصورت مجتمع در روی یک خوشه، با شکل گرد و مایل به بیضی با مغز پر و سالم بوده و علیرغم سایر ارقام گردو خوشه ای درشت است. نسبت مغز به پوست متعادل و چربی آن نسبتا زیاد است

خاک مورد نیاز مورد نیاز نهال خوشه ای:

نوع خاک مورد نیاز

گردو خوشه ای اسراییلی

_

نهال گردو خوشه ای کاغذی به خاطر داشتن ریشه های گسترده و عمیق به اراضی زراعی عمیق با عمق حداقل ۲- ۱/۵ متر نیاز دارد.

اراضی لومی که تقریبا دارای ترکیب ۲۰ رس و نسبت مساوی ۴۰% شن و سیلت می باشند به دلیل قابلیت زهکشی برای گردو کاری بسیار مناسب هستند.

گردو در خاک های سبک و آهکی خنک نیز به خوبی رشد می کند. سفتی و کم عمق بودن خاک. رطوبت راکد شرایط را برای پوسیدگی ریشه فراهم می کند.

گردو خوشه ای تخم مرغی

آب و هوای مورد نیاز نهال خوشه ای:

نهال گردو خوشه ای اسراییلی در مناطقی با آب و هوای معتدل مدیترانه ای تا معتدله مرطوب و معتدله خشک به خوبی رشد میکند. همچنین در مناطق استپی مانند آذربایجان، همدان، تویسرکان، کردستان، شمال خراسان، کرمان، و خوانسار اصفهان به خوبی رشد می کند.

نیاز سرمایی این گیاه ۸۰۰-۶۰۰ ساعت بین ۵ تا ۱۰ درجه سانتی گراد در طی فصول پاییز و زمستان می باشد.

گرچه وزن مغز گردوی حاصله از درخت گردو خصیصه ای وابسته به واریته است اما به میزان زیادی توسط شرایط آب و هوایی و میزان بارندگی در طول دوران رشد میوه تحت تأثیر قرار می گیرد.

بهترین اقلیم برای پرورش گردو مکان هایی است که دارای زمستان های سرد باشند و اصولا این و گیاه وقتی به بار می نشیند که یک دوره سرما را در طی فصل زمستان تحمل کرده باشد.

مرکز خرید نهال خوشه ای:

امروزه با توجه به بازار داغ خرید نهال و فروش نهال ، این مسئله بسیار حائز اهمیت می باشد که نهال هایی که برای زمین کشاورزی خود تهیه می کنید ، بهترین کیفیت و بهترین خدمات پس از فروش را دارا باشد .

آرمان نهال با مجرب ترین کادر مهندسین کشاورزی ، تمامی ارقام نهال خود را با ضمانت 100 درصد بازگشت کالا به فروش می رساند .

شما میتوانید در تمامی روز های هفته با تماس تلفنی به صورت مستقیم با مهندسین حاضر در نهالستان ارتباط برقرار کرده و از مشاوره ی رایگان بهره مند شوید تا در نهایت با خیالی اسوده خرید نهال خود را انجام دهید .

جهت خرید نهال گردو خوشه ای می توانید از بخش فروشگاه اقدام نمایید

ارقام نهال گردو

قیمت نهال گردوگردو خوشه ای مقاومگردو مرغوبنهال گردونهال گردو خوشه ای آرماننهال گردو رویالنهالستاننهالستان اورمیهنهالستان میاندوآب

دیدگاهتان را بنویسید